Jump to content
Search In
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçlarda bul...
Sonuçlar içinde bul...

Satoshi

Yönetici
 • İçerik

  126
 • Üye Kayıt

 • Son ziyaret

 • Başarı

  11
 • Feedback

  N/A

Satoshi last won the day on 19 Ekim 2019

Satoshi had the most liked content!

Topluluk Puanı

33 Mükemmel

Satoshi Hakkında

 • Doğum Günü 20-11-1989

Üye Bilgileri

 • Kendinizden bahsediniz
  Admin
 • Sunucudaki Nickiniz
  Satoshi

Güncel Profil Ziyaretçileri

413 profil görüntüleme
 1. Biz oyunun uzun sürmesi için elimizden geleni hep yaptık. Ama bu sunucu ekstra olarak GB alış satışı getirerek uzun süreceğini düşünüyoruz. Biz başka isimle vs takılmıyoruz.Minimum 3 ay hazırlanıp 3 ay sonunda sadece bu serverimizi açıyoruz. Geçen serverimizde çift server takılan piyasa kaşarları sebebiyle etkilendik. Emin olun onlarda farkında bazı şeylerin o yüzden daha fazla büyümemize fırsat tanımak istemiyorlar. Arkamıza önümüze server koyup bize taş koymaya çalışan bu piyasa kaşarlarının da icabına bu sunucu bakacağız merak etmeyin. Reklam ve diğer konularda çok iyi hazırlandık.Irk'ın Irkını sizlere de göreceksiniz. Yakında oyun içi bazı sürpriz spoilerlar paylaşacağız bizi takipte kalınız.
 2. Satoshi

  indiremiyorum

  Güncel Clientimiz henüz yayınlanmadı. Açılış tarihimiz 7 Şubattır.
 3. Sanırım yanlış anlamışsınız. Birincisi 10.000TL GB'yi biz satmayacağız.Satın alacağız. KlasGame stoklarına açılış ile birlikte 10.000TL'lik Alım stoğu ekleyeceğiz ve siz oyunda kastığınız GBleri satacaksınız. Sonrasında eğer oyuncular GB satın alır ise alınan GBleride bu stoğa ekleyeceğiz. Ve satış stoklarında da sınırlamamız olacak.Örneğin günlük bizden satın alınacak GB Max 5-10 Gibi. Buradaki temel amaç GB satın almak isteyen oyuncu ile GB satmak isteyen oyuncunun güvenilir ve kontrollü şekilde işlemini yapmasıdır. Özetle 10.000TL değerinde ilk 100GB'yi biz satın alarak oyuncularımıza dağıtacağız.Sonrasında sunucu durumuna göre tekrar ekstra stoklar ekleyeceğiz.
 4. KlasGame GB Satış alanımızı aşağıdaki linten takip edebilirsiniz. Güncel Stokları görebilmeniz için Panel üzerinde çalışmamız sürmekte. https://www.klasgame.com/goldbar/mmorpg-oyunlar/justmyko/justmyko-goldbar
 5. Minimum 2 kat zor olacak zaten GB kasmanız. GB fiyatlarıda alış satışa bağlı olarak kendisini dengeleyecektir.
 6. Teşekkürler. Evet oyun içinde KlasGame yetkilisine 1GB teslim edip kendilerine KlasGame hesabınızı bildirmeniz yeterli. KlasGame Hesabınıza 100-TL yüklenecektir.
 7. Yeni Facebook Hesabımızda Paylaş/Kazan Etkinliği başlamıştır. Kazanan oyuncularımıza Official günü saat:20:00'da hediyeleri teslim edilecektir. 2.Paylaş Kazan En Kısa sürede yayınlanacak ancak ödülleri official açıldıktan sonra teslim edilecektir. Official Facebook Hesabımız : https://www.facebook.com/JustMYK0
 8. Merhaba, 7 Şubatta açılacak PHOBOS Sunucumuz öncesi forum üzerinde etkin olan ilk 5 kullanıcıya açılış öncesi 50JustBakiye Ödül verilecektir. Ödüller kullanıcının konular üzerindeki aktifliği ve aldığı beğeni sayısına göre belirlenecektir. Her kullanıcı tekil IP üzerinden 1 kez bu ödüle hak kazanacaktır.
 9. Merhabalar, Önceki sunucularımız da sizlerden Farm konusunda oldukça iyi tepkiler almıştık. Ve bu sunucu ile birlikte "FARM/MYKO" alanında çıtayı bir tık daha yükseltmeye karar verdik. PHOBOS Sucumuzda oyun içi kasmış olduğunuz GB (100.000.000 Coin) lerinizi KlasGame üzerinden anında satabilmeniz için gerekli düzenlemeleri yapmış bulunmaktayız. Açılışa özel KlasGame Stoklarına 100GB Biz ekleyeceğiz ve her bir GB'yi Sizlerden 100,00-TL'ye Satın Alacağız. Yani oyun içi kasılan ve KlasGame'e Satılacak ilk 100 GB için 10.000,00-TL'lik bir ödül havuzu oluşturduk. Bununla birlikte Power Up Store alanına her 1 GB'yi 120Bakiye Karşılığında koyacağız. Power Up Storedan satılan herbir GB eksilen KlasGame stoklarına anında yansıtılacaktır. Arz talep ne kadar fazla olursa sirkülasyonda bununla birlilkte o kadar artacaktır. Son olarak GoldBar fiyatları oyun içi farm durumuna ve Arz/Talebe göre güncellencektir. PHOBOS Sunucumuzda para kasmak önceki sunucularımıza göre 2 Kat daha zor olacaktır. Kurallar;KlasGame Dışında GB Alış ve Satışı Yasaktır. TL ile Item Alış Satışı Kesinlikle Yasaktır.
 10. Satoshi

  Kapat Hatası Genie Problemi..

  Merhaba, Şuan bazı güncellemeler yapıyoruz. Birçok iyileştirme ile birlikte yenilikler eklenecek patchle bu sorunlarınız düzelecektir.
 11. Aşağıdaki kullanıcıların bana özel Mesajla karakter ID'si ile birlikte Ödülü TL alacak ise Hesap Numarasını da ekstradan iletmesini rica ederim. JOB 1.Si olan oyuncularımızı verdikleri Emek ve Özveri nedeniyle Tebrik Ederiz.
 12. Satoshi

  Facebook "YORUM" Etkinliği Kazananları

  BETA Oyuncularına özel oyun içinde 1gün süren etkinlikti. Notice olarak geçildi.
 13. Facebook "YORUM" Etkinliği Kazananları Aşağıdaki Gibidir. Belirtilen Facebook Hesaplarından bizlere ID'nizi Facebooktan "ÖZEL MESAJ" ile yazmanız gereklidir. Tebrik Ederiz. https://www.facebook.com/kadir.gezer.581525 https://www.facebook.com/sezer.erguven.1 https://www.facebook.com/cihancanYLMZ https://www.facebook.com/mertcan.sar.37 https://www.facebook.com/ceyhun.dere.9619 Facebook Share Event Devam Ediyor. Share Event 20:00'da Açıklanacaktır. Katılmak İçin
×