Jump to content
Search In
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçlarda bul...
Sonuçlar içinde bul...
Satoshi

PHOBOS KlasGame GB Alışları (1GB=100TL)

Recommended Posts

Merhabalar,

3Objoj.jpg

• Önceki sunucularımız da sizlerden  Farm konusunda oldukça iyi tepkiler almıştık.
  • Ve bu sunucu ile birlikte "FARM/MYKO" alanında çıtayı bir tık daha yükseltmeye karar verdik.

• PHOBOS Sucumuzda oyun içi kasmış olduğunuz GB (100.000.000 Coin) lerinizi KlasGame üzerinden anında satabilmeniz için gerekli düzenlemeleri yapmış bulunmaktayız.
  • Açılışa özel KlasGame Stoklarına 100GB Biz ekleyeceğiz ve her bir GB'yi Sizlerden 100,00-TL'ye Satın Alacağız.
  • Yani oyun içi kasılan ve KlasGame'e Satılacak ilk 100 GB için 10.000,00-TL'lik bir ödül havuzu oluşturduk.
  • Bununla birlikte Power Up Store alanına her 1 GB'yi 120Bakiye Karşılığında koyacağız.
  • Power Up Storedan satılan herbir GB eksilen KlasGame stoklarına anında yansıtılacaktır.
  • Arz talep ne kadar fazla olursa sirkülasyonda bununla birlilkte o kadar artacaktır.
  • Son olarak GoldBar fiyatları oyun içi farm durumuna ve Arz/Talebe göre güncellencektir.
  • PHOBOS Sunucumuzda para kasmak önceki sunucularımıza göre 2 Kat daha zor olacaktır.

Kurallar;
KlasGame Dışında GB Alış ve Satışı Yasaktır.
TL ile Item Alış Satışı Kesinlikle Yasaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler.
Evet oyun içinde KlasGame yetkilisine 1GB teslim edip kendilerine KlasGame hesabınızı bildirmeniz yeterli.
KlasGame Hesabınıza 100-TL yüklenecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Satoshi, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkürler.
Evet oyun içinde KlasGame yetkilisine 1GB teslim edip kendilerine KlasGame hesabınızı bildirmeniz yeterli.
KlasGame Hesabınıza 100-TL yüklenecektir.

Sistem 10 numara olmuş umarım uygulamada da öyle olur.
Gerçi Klasgame işin içine girdiyse sorun yaşanacağını sanmıyorum.
Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MerhabalarAQ, 5 dakika önce yazdı:

Sistem 10 numara olmuş umarım uygulamada da öyle olur.
Gerçi Klasgame işin içine girdiyse sorun yaşanacağını sanmıyorum.
Kolay gelsin.

Aynen KlasGame yetkilisine GB teslim edilecekse zaten olay bitmiştir.
Tavsiyem GB zor baya zor olsun fiyat yüksek kalsın Klasda çok etkili olacaktır.
Örneğin 2 hafta sonra GB hala klasgamede 50TL ye alıcı bulursa bu db çok uzun gider.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Minimum 2 kat zor olacak zaten GB kasmanız.
GB fiyatlarıda alış satışa bağlı olarak kendisini dengeleyecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlginç bir yöntem... Siz para ile item satmıyorsunuz ama para ile oyun parası satıyorsunuz, ben pek bir fark göremedim item satmakla gb satmanın arasında. İtem satınca parayı veren düdüğü çalıyordu şimdide parayı veren gb yi kolayca alacak ve yine düdüğü çalacak farkı ne ?? Oyuncunun Gb yi satması güzel ama yönetimin 10.000 gb satma stoğunun bulunması doğru değil bence !!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fergho06, 18.01.2020 - 13:37 yazdı:

İlginç bir yöntem... Siz para ile item satmıyorsunuz ama para ile oyun parası satıyorsunuz, ben pek bir fark göremedim item satmakla gb satmanın arasında. İtem satınca parayı veren düdüğü çalıyordu şimdide parayı veren gb yi kolayca alacak ve yine düdüğü çalacak farkı ne ?? Oyuncunun Gb yi satması güzel ama yönetimin 10.000 gb satma stoğunun bulunması doğru değil bence !!!

Sanırım yanlış anlamışsınız.
Birincisi 10.000TL GB'yi biz satmayacağız.Satın alacağız.
KlasGame stoklarına açılış ile birlikte 10.000TL'lik Alım stoğu ekleyeceğiz ve siz oyunda kastığınız GBleri satacaksınız.
Sonrasında eğer oyuncular GB satın alır ise alınan GBleride bu stoğa ekleyeceğiz.
Ve satış stoklarında da sınırlamamız olacak.Örneğin günlük bizden satın alınacak GB Max 5-10 Gibi.
Buradaki temel amaç GB satın almak isteyen oyuncu ile GB satmak isteyen oyuncunun güvenilir ve kontrollü şekilde işlemini yapmasıdır.
Özetle 10.000TL değerinde ilk 100GB'yi biz satın alarak oyuncularımıza dağıtacağız.Sonrasında sunucu durumuna göre tekrar ekstra stoklar ekleyeceğiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap